O nás

Vítáme Vás v Zuzito.

 

Jsem maminka dvouleté holčičky Zuzanky. Když Zuzance byly 3 měsíce, na Instagramu na mě vyskočila fotka miminka mé kamarádky z Belgie, kde byl vyfocený její chlapeček s milníkovou kartičkou. Tehdy mě mrzelo, že jsem o tomhle nevěděla, přišlo mi to naprosto skvělé. Googlila jsem a v češtině jsem našla jen kartičky, které sice byly krásné, ale měly na sobě spoustu obrázků, tak na sebe na fotkách strhávaly pozornost. Ale přeci ta fotka má být o miminku a kartička má dokreslovat jen danou situaci. A protože jsem si s myšlenkou začít podnikat pohrávala delší dobu, bylo jasné, jakým směrem se dám. 

 

A tak vznikly milníkové kartičky Zuzy baby cards, které vynikají jednoduchým designem. A aby Vám udělaly ještě o něco větší radost, vždy je dostanete v krásné dárkové krabičce, aby se Vám dobře uchovávaly a měli jste je vždy po ruce.

 

Co je Zuzanka na světě, vyzkoušela jsem spoustu látkových plenek, které jsem jí dávala do postýlky na prostěradlo, do kočárku, na otírání i jako sluneční clonu na kočárek. Ale nebyla jsem spokojená s jejich kvalitou. Žádná mi nepřišla dostatečně měkká pro dětskou pokožku. Až jsem je našla. Ale byly jen obyčejně bílé. Tak jsem namalovala několik designů a nechala je potisknout. A protože je kamarádky chtěly také, řekla jsem si, že je do sortimentu zařadím i pro Vás. A naše měkoučké plenky s autorským potiskem spatřily světlo světa.

 

Po čase jsem byla nucená změnit tiskárnu, aby kvalita byla ještě vyšší. Pracují tam sympatičtí kluci, slovo dalo slovo, viděli, že jsem přišla s plátěnou taškou z drogerie DM a říkali, že mi mohou plátěnky potisknout, čím budu chtít. A protože mi Zuzanka dávala zabrat, hned jsem měla v hlavě nápis, který na nich bude. Když netáhnu dítě, táhnu nákup. Znáte to? ;)

 

Tím se v sortimentu objevovaly milníkové kartičky, plenky i plátěnky. Dlouhou dobu jsem měla v hlavě, že název Zuzy baby cards už není ten pravý. A jaký je ten nový? Zuzito. Ne Zuzy to. Ale Zuzito :)

 

Těším se, jaké další nápady mi přijdou do cesty a jaké další novinky se na e-shopu www.zuzito.cz objeví.

 

Vaše Zuzana ze Zuzito.